JackFinder

Yhdistämme kuluttajat jotka etsivät huoltoa, korjaamoihin jotka tarjoavat huoltopalveluita!

Tavoitteenamme on tehdä autohuollosta helppoa, läpinäkyvää ja kustannustehokasta. Olet sitten suuren autofleetin omistaja tai hallinnoija, myyt autoja tai korjaat niitä, meiltä löytyy ratkaisu, jonka avulla arjestasi tulee tehokkaampaa. Ratkaisumme on täysin räätälöitävissä asiakkaan tarvitsemalle tasolle sekä integroitavissa helposti muiden järjestelmien kanssa. Haluat sitten hyödyntää meidän dataamme tai tarvitset kokonaisratkaisua yrityksesi ulkoasulla, me pystymme sinulle sellaisen toimittamaan.


Ratkaisumme on täysin digitalisoitu, huoltolaskuri, online karttapalvelu ja reaaliaikainen hintamoottori, perustuen autonvalmistajien dataan.

Henkilökuntamme

heikki@jackfinder.com

Heikki Laaki

CEO

Timanttinen yhdistelmä kokemusta käytännössä autokorjaamolla, koodauksen parissa ja uusien digitaalisten tuotteiden kehittelyssä. Innovaattori, jolta ideat eivät lopu koskaan.

robert@jackfinder.com

Robert Pätynen

Software Developer

Backend-devaaja. Kukaan ei tiedä paremmin, miltä autojen huoltaminen näyttää datan näkökulmasta.

akseli@jackfinder.com

Akseli Mylläri

Neuvonantaja

Raudanluja osaaja autoalan kansainvälisissä projekteissa.

samu@jackfinder.com

Samu Suvanto

Software Developer

Full-stack-devaaja vailla vertaa. Rakentaa kaikkea backista fronttiin.

jami@jackfinder.com

Jami Lohilahti

Software Developer

Devops ja CI/CD-velho. Pitää huolen, että JackFinderin järjestelmät ovat iskussa 24/7.

joonas@jackfinder.com

Joonas Yliaho

Software Developer

Full-stack-devaaja ja designer. JackFinderin ohjelmiston perustan rakentaja ja kaiken silmäkarkin luoja.

Roadmap

Copyright © Kaikki oikeudet pidätetään